Prekių katalogas

PLĖVELĖ ŠIENAINIO RULONAMS 1,28*2400 (vietoj tinklelio)

 • PLĖVELĖ ŠIENAINIO RULONAMS 1,28*2400 (vietoj tinklelio)

  Kodas: 38-051
  165  su PVM
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pristatysime per 1-3 d.d.

  Dėl planuojamo gavimo datos ar galimo individualaus užsakymo, kreipkitės telefonu +37044162281 ar užpildykite užklausą aukščiau.

  Į krepšelį 
 • Dėmesio! Šiai prekei netaikoma nemokamo pristatymo akcija. Prašome pristatymo kainą derinti individualiai arba atsiiminti mūsų prekybos vietose.

  Perkant didesnį kiekį kainą galima derinti individualiai.

  --

  Raldus Cover – rulonų formavimo plėvelė, gaminama pučiant 7 sluoksnių technologija, ideali alternatyva klasikiniam rulonų tinklui. Tai leidžia tiksliau supakuoti medžiagą, paruošti ją vyniojimui į siloso plėveles ar laikyti lauke sausus ryšulius. Dėl gamyboje naudojamų patvariausių medžiagų ir naujausių technologijų Raldus Cover leidžia puikiai formuoti ryšulius. Raldus Cover plėvelė gaminama nuo 13 mikronų iki 19 mikronų storio, kas leidžia reguliuoti storį pagal siloso rūšį.

  Puikus atsparumas plyšimui
  Didelis lankstumas
  Tobulas sukibimas
  Didelis našumas
  Suderinamas su naujomis mašinomis
  Puikus deguonies barjeras
  UV stabilumas bet kokiam klimatui
  Raldus Cover yra geriausia alternatyva tradiciniam tinkleliui. Raldus Cover yra sprendimas, kuris optimizuos išlaidas jūsų ūkyje. Plėvelė pasižymi unikaliomis savybėmis, kurios palengvina darbą ir taupo Jūsų laiką bei pinigus. Raldus Cover plėvelė kartu su Raldus Wrap siloso plėvele garantuoja dvigubą apsaugą, leidžiančią pašarus laikyti iki 2 metų. Panaudojus mūsų produkciją siloso kokybė gerėja, o nuostoliai eliminuojami.
  Raldus Cover leidžia suformuoti tobulos formos ruloną, neleidžiant švaistyti medžiagų, palengvinti transportavimą ir sandėliavimą.
  Raldus Cover yra draugiškas aplinkai, nes yra 100% perdirbamas, papildomai naudojant Raldus Cover taupomas laikas ir darbo sąnaudos, nes plėveles galima perdirbti kartu su siloso plėvele.